Poproszę Hawajską - czyli ANANASY wszędzie, do wszystkiego i na wszystkim.

sierpnia 24, 2015




               Ananasy ostatnio stały się modnym wzorem.
Stylizacje z tym motywem są wesołe, świeże i delikatne. Kojarzą się z latem, więc wiele osób chętnie po nie sięga. Owocowe wzory nie muszą być tylko i wyłącznie wakacyjnym dodatkiem na nieoficjalne spotkania z przyjaciółmi. Można je połączyć z elegancką spódnicą i pójść na przykład do cioci na imieniny. Biurowe stylizacje można przełamać torebką z ananasem, w końcu jest lato i można zaszaleć, nawet w pracy. Jeśli masz koszulkę z jednym ananasem pasuje ona do wszystkiego, lecz gdy owoce układają się we wzór musisz zakładać do nich bardziej stonowane dodatki. Spódnica w ananasy? Oczywiście, ale do kompletu jednolita koszulka i buty. Sukienka? Jasne, ale z butami w jednym kolorze i stonowaną torebką. Pamiętaj - latem można szaleć, lecz z umiarem i wyczuciem. 
              Wiele odzieżowych sklepów oferuje ubrania z ananasowym motywem. Jeśli zastanawiacie się gdzie dokładnie można kupić takie rzeczy, sprawdźcie ofertę sklepów takich jak między innymi: Yeah Bunny, Bershka, Stradivarius.

                 Ananasy pojawiają się na wszystkim:

Na koszulkach, 






Na spodniach i spódnicach,










Na sukienkach i kombinezonach,
Na strojach kąpielowych,





Na butach,




Na torebkach,





Na biżuterii,


 Na zegarkach,







Na akcesoriach do telefonu,










Na paznokciach,








Na tatuażach,





Na deskorolkach, 




               Mam nadzieję, że tym postem zaraziłam Was swoją miłością do ananasów i że te owoce nie będą Wam się kojarzyć tylko z hawajską pizzą. A na deser sałatka owocowa.




Luthsei xx



You Might Also Like

0 komentarze