Poproszę Hawajską - czyli ANANASY wszędzie, do wszystkiego i na wszystkim.

sierpnia 24, 2015
               Ananasy ostatnio stały się modnym wzorem.
Stylizacje z tym motywem są wesołe, świeże i delikatne. Kojarzą się z latem, więc wiele osób chętnie po nie sięga. Owocowe wzory nie muszą być tylko i wyłącznie wakacyjnym dodatkiem na nieoficjalne spotkania z przyjaciółmi. Można je połączyć z elegancką spódnicą i pójść na przykład do cioci na imieniny. Biurowe stylizacje można przełamać torebką z ananasem, w końcu jest lato i można zaszaleć, nawet w pracy. Jeśli masz koszulkę z jednym ananasem pasuje ona do wszystkiego, lecz gdy owoce układają się we wzór musisz zakładać do nich bardziej stonowane dodatki. Spódnica w ananasy? Oczywiście, ale do kompletu jednolita koszulka i buty. Sukienka? Jasne, ale z butami w jednym kolorze i stonowaną torebką. Pamiętaj - latem można szaleć, lecz z umiarem i wyczuciem. 
              Wiele odzieżowych sklepów oferuje ubrania z ananasowym motywem. Jeśli zastanawiacie się gdzie dokładnie można kupić takie rzeczy, sprawdźcie ofertę sklepów takich jak między innymi: Yeah Bunny, Bershka, Stradivarius.

                 Ananasy pojawiają się na wszystkim:

Na koszulkach, 


Na spodniach i spódnicach,


Na sukienkach i kombinezonach,
Na strojach kąpielowych,

Na butach,
Na torebkach,

Na biżuterii,


 Na zegarkach,Na akcesoriach do telefonu,


Na paznokciach,
Na tatuażach,

Na deskorolkach, 
               Mam nadzieję, że tym postem zaraziłam Was swoją miłością do ananasów i że te owoce nie będą Wam się kojarzyć tylko z hawajską pizzą. A na deser sałatka owocowa.
Luthsei xxYou Might Also Like

0 komentarze